MÖBLER / Bord / Sybord 15759304
*
nr 1575 9304
Sybord
med intarsia. Bredd: 54 cm, djup: 45 cm, höjd: 74 cm, nyckel
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 oktober 2023
kl 20:54:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/10 23:10:06
1
100 kr
29/10 18:03:29
2
200 kr
30/10 20:46:11
3
200 kr
30/10 20:46:11
2
200 kr (Budbetjänt)
30/10 20:49:24
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:30
-
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:18
-
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:20
-
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:38
-
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:27
*
Sybord
Läs om budbetjänten
nr 1575 9304
Sybord
med intarsia. Bredd: 54 cm, djup: 45 cm, höjd: 74 cm, nyckel
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 oktober 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/10 23:10:06 | 1 | 100 kr |
| 29/10 18:03:29 | 2 | 200 kr |
| 30/10 20:46:11 | 3 | 200 kr |
| 30/10 20:46:11 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 30/10 20:49:24 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:30 -
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:18 -
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:20 -
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:38 -
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:27



